O nas

Logo VIOLET INSTYTUTNasza firma jest obecna na rynku od 2011 roku – niedługo; ale przez ten czas zdążyliśmy już zrozumieć, że tylko dzięki ciągłej wytężonej pracy ukierunkowanej na klienta możemy nie tylko pozostać na rynku, ale również rozwijać się z sukcesami.

Violetinstytut to głównie firma zajmująca się sprzedażą oraz serwisem urządzeń kosmetycznych. Dzięki zaufaniu Naszych klientów, urządzenia sprzedawane przez Nas są niemal w każdym większym mieście w Polsce to ogromny sukces dla Nas i Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie .

Nie poprzestajemy na tym dlatego teraz przedstawiamy Państwu na tej stronie pierwszą Plazmową Lampę Dermatologiczną renomowej Koreańskiej firmy Medycznej Healux Co , która jest jedynym  tego typu produktem o takich właściwościach na świecie , dzięki której życie ludzi stanie się odrobinę prostsze i lepsze . Niespotykana skuteczność w walce z chorobami skóry ,to wizytówka firmy a szczególnie Lampy Plazmowej .FSL.

Tacy chcemy być jako firma wprowadzać nowe rozwiązania, szczególnie dbać o klienta i wspólnie z nim rozwiązywać kolejne zadania, które postawi przed nami życie .

Firma Healux Co. powierzyła nam odpowiedzialną misję -Jako Dystrybutor w Polsce Naszym zadaniem jest  wskazać najepszą innowacyjną i bezpieczną  terapię , jaka jest dostęna w chwili obecnej dla AZS,ŁUSZCZYCA ,ZAPELNIA SKÓRY,POPARZENIA SKÓRY,RUMIEŃ SKÓRY i wiele innych.

Jesteśmy do Państwa usług .

Nasz wykwalifikowany zespół postara się o odpowiednią Państwa obługę .

Do zobaczenia i do usłyszenia

Z najlepszymi pozdrowieniami,
Sławomir Kaczor