O nas

Logo VIOLET INSTYTUTNasza firma jest obecna na rynku od 2011 roku – niedługo; ale przez ten czas zdążyliśmy już zrozumieć, że tylko dzięki ciągłej wytężonej pracy ukierunkowanej na klienta możemy nie tylko pozostać na rynku, ale również rozwijać się z sukcesami.

Violetinstytut to głównie firma produkucją i serwisująca urządzenia wspomagające zdrowie. Dzięki zaufaniu Naszych klientów, Generatory Plazmowe FSL  są coraz częściej wykorzstywane na profesjonalnym rynku w Polsce i za granicą.  To ogromny sukces dla Nas i Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie .

Nie poprzestajemy na tym dlatego  wciąż jesteśmy twórcami nowych - lepszych rozwiązań  o  pełnym zakresie światła  najbardziej zbilożonym do światła słonecznego. Niespotykana skuteczność w poprawie systemu immunologicznego organizmu czym charaktryzują się Nasze urządzenia a także szybkim i skutecznym uzupełnieniem VIT D 3 daje gwarancje szybszej i skuteczniejszej terapii.

 

Tacy chcemy być jako firma wprowadzać nowe rozwiązania, szczególnie dbać o klienta i wspólnie z nim rozwiązywać kolejne zadania, które postawi przed nami życie .

 

Jesteśmy do Państwa usług .

Nasz wykwalifikowany zespół postara się o odpowiednią Państwa obługę .

Do zobaczenia i do usłyszenia

Z najlepszymi pozdrowieniami,
Sławomir Kaczor