Utrata włosów - jak to działa ?

      Leczenie wypadania włosów przy użyciu terapii opartej na świetle staje się coraz bardziej popularne wśród osób cierpiących z powodu łysienia (mężczyzn) oraz wypadania włosów spowodowanego łojotokowym zapaleniem skóry. Po pierwsze, nie wymaga to przyjmowania żadnych leków ani operacji. Jest to także uważane jako jedną z najbezpieczniejszych form leczenia wypadania włosów.

     

      Terapia PlasmaLight jest stosowana w terapii najczęstszych rodzajów łysienia androgennego oraz łysienia łojotokowego. Terapia wywołuje fotobiostymulację, naturalny proces, w którym metabolizm komórkowy poprawia się zgodnie z opisywana terapia fototerapii.. Ukazuje to dokładnie jak regeneracja włosów staje się możliwa z terapią PlasmaLight. Ponadto, promienie emitowane przez PlasmaLight zawiera pełne spektrum światła, jak również ma wpływ mechaniczny w którym emitowane światło masuje naczynia krwionośne w celu zwiększenia przejścia składników odżywczych zmierzających do mieszków włosowych. Zrewitalizowane mieszki włosowe zapewniają odrost włosów. Mówiąc najprościej światło emitowane przez lampę stymuluje mieszki włosowe i naczynia krwionośne powodując ponowne uruchomienie odrastania włosów.

Opis terapii jest zgodny z teorią fototerapii.

 

Kilka faktów:

  • Łysienie łojotokowe to stan utraty włosów spowodowany łojotokowymi uwarunkowaniami skóry. Towarzyszy temu tłusta skóra głowy z zapaleniem co jest przypuszczalną przyczyną wypadania włosów .
  • Obecnie nie ma znacząco skutecznego leczenia dla tych objawów (przyjmowanie leków daje zróżnicowane wyniki)
  • Ponadto, działanie przeciwzapalne trzech pasm światła generowanego przez PlasmaLight może skutecznie zmniejszyć lub usunąć stan zapalny, który jest główną przyczyną łysienia łojotkowego, zwłaszcza gdy jest połączone z mezoterapią lub mikronakłuwaniem.
  • PlasmaLight nie wymaga steroidów, fotosensybilizatora, immunomodulatorów ani innych leków pomocniczych. Ponadto, nie ma tendencji do skutków ubocznych, takich jak czerniak lub innych podobnych chorób skórnych, w przeciwieństwie do leczenia fluorescencyjnego, wąskopasmowego UVA, PUVA, itd. Terapie PUVA oraz wąskopasmowe UVB są znane jako skuteczne w leczeniu łuszczycy, ale również stwarzające możliwość pojawienia się skutków ubocznych.
  • Zdjęcie przedstawia Przed I Po 
  • Seria naświetleń 25